SOBOTA08:00 - 22:00

NIEDZIELA08:00 - 22:00

• +48 12 285-31-70

AKTUALNOŚCI

TURNIEJ DAWID KAPRAL SQUASH EVENTS ZABIERZÓW SUMMER VOL.3 KAT. C PFS – 19.07.2015 / WYNIKI

19 lipca 2015

Za nami 3 wakacyjny turniej cyklu Dawid Kapral Squash Events Zabierzów. Na starcie pojawiło sie 18 zawodników i 1 zawodniczka. W turnieju mieliśmy okazje gościć kilku debiutantów, mamy nadzieje, że Wszystkim taka forma rywalizacji się spodobała i będę częstymi gośćmi w Naszym klubie.

Najlepiej ze ,,świeżaków” zaprezentował się Michał Bzowy zajmując 10 miejsce, gratulację. Wracając do głównej drabinki i najciekawszych meczów, w półfinałach zagrali Paweł Sas z Kamilem Domańskim, w tym spotkaniu początek należał do Kamila. Kilka szybkich dropów, parę ,,blach” Pawła i mamy 1:0 dla El Kamillo:). Po takim obrocie sprawy, uśpiona czujność Kamila, dokładna i skuteczna gra Pawła i na tablicy wyników 3:1 dla ,,Saskensa” i 1 finał w karierze :). Z drugiej strony klubu, drugi półfinał a nim Matt Macałka i Arczi Wala. Panowie stoczyli naprawdę widowiskowy i pełen dramaturgii spektakl. Szala zwycięstwa przechylała się z jednej strony na drugą. Kwintesencją był 5 set w którym Arczi obronił 5 meczboli, Sam miał piłkę kończącą w powietrzu by kolejnej uznać wyższość Mateusza!

Mecz o 3 miejsce pojedynek emocjonujący. Obaj zawodnicy, zmęczeni, zmordowani półfinałami dali z siebie Wszystko. Wygrywa Arczi, a jakże w 5 setach, gratulacje. W finale debiutanci, zarówno Mateusz jak i Paweł jeszcze w finale nie byli, o czym świadczą nerwowe ruchy i proste błędy na początku spotkania. Szybciej nad emocjami zapanował Mr Macałka i to on cieszył się z pierwszego turniejowego zwycięstwa!

Gratulacje dla Wszystkich zawodników, podziękowania dla Restauracji Paolo za jak zwykle pyszną pizze 🙂

A już za tydzień turniej Kategorii B+ na którym nie może Was zabraknąć!!!