• Godziny otwarcia

    GODZINY OTWARCIA

    PONIEDZIAŁEK07:00 - 24:00

    WTOREK07:00 - 24:00

    ŚRODA07:00 - 24:00

    CZWARTEK07:00 - 24:00

    PIĄTEK07:00 - 24:00

    SOBOTA08:00 - 22:00

    NIEDZIELA08:00 - 22:00

  • +48 12 285-31-70

AKTUALNOŚCI

Turniej Zabierzów Junior Squash Open kat. A, 13-14 wrzesień 2014r WYNIKI

15 września 2014

W dniach 13 i 14 września w klubie Zabierzów Squash odbywał się pierwszy w tym sezonie juniorski turniej  kat. A. Liczba zawodników biorących udział w rozgrywkach a także poziom rywalizacji pokazują, że starszym zawodnikom rośnie prawdziwa konkurencja. Młodzi adepci squasha już teraz zapewniają, że bez najmniejszych kompleksów przystąpią do walki o najwyższe trofea i z radością zastąpią „starych wyjadaczy”.

 

W sobotę 13 września rywalizowaliśmy w kategoriach BU13, GU13, BU17, GU17, BU19 i GU19. Poniżej wyniki poszczególnych kategorii wiekowych:

BU13:

1.Jakub Pytlowany

2.Makary Jankowiak

3.Filip Woziwodzki

4.Aleksander Fordoński

5.Jakub Niedbała

6.Jakub Woziwodzki

7.Piotr Penkala

8.Jakub Dyczkowski

9.Jakub Gogol

10.Wojciech Dobrzyński

11.Mikołaj Wiechecki

12.Amelia Szymańska

13.Mikołaj Moncznik

14.Kajetan Lipski

15.Jan Grzesik

Drabinka BU13 dostępna tutaj.

 

GU13:

1.Julia Patałąg

2.Amelia Szymańska

3.Sonia Rak

4.Wiktoria Sęk

Drabinka GU13 dostępna tutaj.

 

BU17:

1.Bartosz Rewilak

2.Mikołaj Korsak

3.Piotr Fortecki

4.Mikołaj Giemza

5.Maksymilian Wielgus

6.Wiktor Kralka

7.Gaweł Kot

8.Mateusz Koch

Drabinka BU17 dostępna tutaj.

 

GU17:

1.Dominika Lubińska

2.Emilia Kaniewska

3.Julia Sonik

4.Adrianna Cichocka

Drabinka GU17 dostępna tutaj.

 

BU19:

1.Artur Machno

2.Filip Szewczyk

3.Maciej Politański

4.Michał Stępień

5.Dawid Pych

6.Michał Brandys

Drabinka BU19 dostępna tutaj.

 

GU19:

1.Emilia Kaniewska

2.Julia Sonik

3.Laura Janik

4.Aleksandra Kuklińska

Drabinka GU19 dostępna tutaj.

 

W niedzielę 14 września do gry przystąpili reprezentanci kategorii BU11, BU15 i GU15:

 BU11:

1.Piotr Szymaczek

2.Aleksander Fordoński

3.Jakub Niedbała

4.Nataniel Hernas

5.Leon Krysiak

6.Piotr Penkala

7.Mateusz Marcinkowski

8.Łukasz Marcinkowski

9.Jakub Ziemecki

10.Jan Grzesik

11.Antoni Binasik

12.Michał Kasperek

13.Bartosz Cichocki

14.Karol Krysiak

Drabinka BU11 dostępna tutaj.

 

BU15:

1.Maksymilian Wielgus

2.Makary Jankowiak

3.Mikołaj Giemza

4.Mikołaj Korsak

5.Jakub Pytlowany

6.Filip Woziwodzki

7.Mateusz Koch

8.Jakub Fordoński

9.Piotr Nowak

10.Marcin Hrycaj

11.Aleksander Kanton

12.Jakub Woziwodzki

13.Wojciech Dobrzyński

14.Robert Janasiewicz

15.Jakub Dyczkowski

16.Jan Engelman

17.Kacper Michalik

Drabinka BU15 dostępna tutaj.

 

GU15:

1.Dominika Lubińska

2.Ewa Wojciechowska

3.Anna Fortecka

4.Sonia Rak

Drabinka GU15 dostępna tutaj.

 

Młodym graczom dziękujemy za udział w turnieju, a licznie zgromadzonym kibicom za stworzenie wspaniałej atmosfery sportowego święta.

 

 

Dodaj komentarz

COPYRIGHT ©ZabierzówSquash 2018. ALL RIGHTS RESERVED.