• +48 12 285-31-70

AKTUALNOŚCI

Turniej Zabierzów Summer Squash Tour B+ Vol. 7 23.08.2014 Wyniki

25 sierpnia 2014

W minioną sobotę w klubie Zabierzów Squash odbył się 7 turniej z cyklu Summer Squash Tour. Tym razem rywalizowaliśmy w kategorii B+. Biorąc pod uwagę liczbę dotychczasowych zgłoszeń, tym razem grono zawodników było dosyć kameralne, bo  31-osobowe.

Pierwsze miejsce zajął Krzysztof Pietras (PFS 18), który w finale pokonał Tomasza Bolechałę (PFS 41) 3:0 (8,6,6). Warto dodać, że w całym turnieju Krzysiek stracił tylko dwa sety. Trzecie miejsce zajął Marcin Kozik (PFS 17), mecz został oddany walkowerem przez Michała Kasperka (PFS 26). Nie mniej interesujący od finału był mecz o 5 miejsce w wykonaniu Dawida Kaprala (PFS 68) i Damiana Korostyńskiego (PFS 69). Rywalizacja zakończyła się rezultatem 3:2 (-8,8,-7,7,4) na korzyść Damiana.

W niedzielę do boju przystąpili nieco młodsi gracze, którzy walczyli w kategorii BU 15. Tutaj bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem okazał się Mikołaj Moncznik.