• Godziny otwarcia

    GODZINY OTWARCIA

    PONIEDZIAŁEK07:00 - 24:00

    WTOREK07:00 - 24:00

    ŚRODA07:00 - 24:00

    CZWARTEK07:00 - 24:00

    PIĄTEK07:00 - 24:00

    SOBOTA08:00 - 22:00

    NIEDZIELA08:00 - 22:00

  • +48 12 285-31-70

AKTUALNOŚCI

Turniej Zabierzów Summer Squash Tour Vol. 5 B+ 09.08.2014 WYNIKI

10 sierpnia 2014

W minioną sobotę w klubie Zabierzów Squash rozegraliśmy 5 już wakacyjny Turniej Zabierzów Summer Squash. W rywalizacji  wzięło udział aż 46 zawodników. W turnieju OPEN zwyciężył Filip Mazurkiewicz , w turnieju DAMSKIM wygrała Anna Huseynova, a wśród JUNIORÓW (turniej rozegrany w niedzielę) najlepszy był Jakub Niedbała.

Sporą niespodzianką turnieju była przegrana w półfinale Przemka Atrasa (PFS 2) ze Staszkiem Ruskiem (PFS 28)  2:3 (13,-5,9,-11,11). W tym momencie na faworyta wyrósł oczywiście Staszek, jednak w finale szans nie dał mu Filip Mazurkiewicz rozprawiając się z nim w 3 setach do 4, 8 i 10.

 

Wyniki:

 

Turniej DAMSKI:

 

1.Anna Huseynova

2.Olga Piwońska

3.Olga Podolecka

4.Anna Gasentzer

 

 

Turniej JUNIOR BU15:
1.Jakub Niedbała

2.Jan Engelman

3.Sebastian Jakubek

4.Jan Cichoń

5.Kacper Michalik

6.Kacper Krupiński

7.Jan Dziewoński

8.Bartosz Cichocki

 

Turniej OPEN:

 

1.Filip Mazurkiewicz

2.Stanisław Rusek

3.Krzysztof Pietras

4.Przemysław Atras

5.Tomasz Bolechała

6.Damian Korostyński

7.,Grzegorz Sikora

8.Dawid Kapral

9.Grzegorz Leżuch

10.Jarosław Stachowiak

11.Tomasz Wilczyński

12.Stefan Brzeziński

13.Wojciech Sodo

14.Marcin Janik

15.Bartłomiej Wojtala

16.Adrian Sokół

17.Marcin Wojciechowski

18.Maciej Stypa

19.Artur Kozaczyński

20.Maciej Politański

21.Marcin Wierzbik

22.Dariusz Dutka

23.Jakub Cichocki

24.Marcin Skiba

25.Marek Smaga

26.Grzegorz Pędzik

27.Robert Wróbel

28.Wojciech Stanisz

29.Mikołaj Traczyk

30.Robert Sitko

31.Konrad Kaczanowski

32.Artur Wala

33.Michał Kowal

34.Radosław Janora

35.Maciej Ciesielski

36.Kamil Domański

37.Damian Bochenek-Dobrowolski

38.Mateusz Macałka

39.Maciej Pałubicki

40. Anna Huseynova

41.Olga Piwońska

42.Olga Podolecka

43.Michał Gawlik

44.Szymon Wadas

45.Adrian Batko

46.Mateusz Szmidt

 

DRABINKA TURNIEJU

Dodaj komentarz

COPYRIGHT ©ZabierzówSquash 2018. ALL RIGHTS RESERVED.