• Godziny otwarcia

    GODZINY OTWARCIA

    PONIEDZIAŁEK07:00 - 24:00

    WTOREK07:00 - 24:00

    ŚRODA07:00 - 24:00

    CZWARTEK07:00 - 24:00

    PIĄTEK07:00 - 24:00

    SOBOTA08:00 - 22:00

    NIEDZIELA08:00 - 22:00

  • +48 12 285-31-70

AKTUALNOŚCI

Zabierzów Squash Friends w Drużynowych Mistrzostwach Polski!!! (wyniki 4 rundy PLS)

3 kwietnia 2014

W ostatnią sobotę marca w  Zabierzów Squash odbyły się rozgrywki 4 rundy Polskiej Ligi Squasha. W klubie gościliśmy 9 drużyn, składających się z samych zdolnych i wysoko notowanych graczy. Tym milej nam poinformować, że aż trzy drużyny  z Zabierzowa znalazły się w TOP6.Zabierzów Squash Friends czyli Pavel Sladecek, Przemysław Atras – kapitan, Adrian Marszał, Wacław Staszkiewicz, Tomasz Bolechała, Maciej Kliś, Michał Jachimowicz i Michał Kędzierski zajęli 2 miejsce i tym samym uzyskali bezpośredni awans do finałowych rozgrywek PLS.

zabierzowFriends1

Drużyna Intruz Squash Team w składzie Damian Korostyński – kapitan, Artur Machno, Bartłomiej Wojtala, Paweł Dziurzyński, Jakub Latawiec oraz Konrad Kaczanowski uplasowała się na miejscu 5.

Intruz

 

Miejsce 6 przypadło w udziale Jakubowi Chmielowskiemu, Pawłowi Borówce, Wojciechowi Staniszowi, Maciejowi Rumińskiemu, Frankowi Peplińskiemu -kapitan, Arturowi Wala.

 

Angry Squash

 

 

 

Składy drużyn:

McWIL-Harrow Squash4you (Kraków, Squash4You): Michał Reid, Mateusz Kotra, Maciej Maciantowicz, Łukasz Nitka

Fast&Furious Squash Team (Zabierzów): Mikołaj Traczyk, Kamil Rotnicki, Jacek Stopa

Byczki Squash4you (Kraków, Squash4You):  Kordian Zawadzki, Radosław Tarach

Decathlon Atlantic Squash Team II (Kraków, Atlantic): Jakub Żukrowski, Wojciech Szczeklik, Rafał Laska

Angry Squash Boys (Zabierzów): Jakub Chmielowski, Paweł Borówka, Franciszek Pepliński, Maciej Rumiński, Artur Wala

Led Labs Squash Team 1 (Racquet, Kraków): Łukasz Juzwa, Tomasz Wilczyński

Mantis Squash4you (Kraków, Squash4You): Michał Kotra, Krzysztof Pietras, Stanisław Rusek, Sebastian Woda, Bartosz Gil

Decathlon Atlantic Squash Team I (Kraków, Atlantic): Sławomir Połeć, Sebastian Śmietański, Mariusz Cieluch

Zabierzów Squash Friends (Zabierzów): Przemysław Atras, Adrian Marszał, Maciej Kliś, Michał Kędzierski

 

 

Wyniki:

Decathlon Atlantic Squash Team I vs Byczki Squash4you 2:1 (8:3)

Decathlon Atlantic Squash Team I vs Angry Squash Boys 2:2 (6:9)

Decathlon Atlantic Squash Team I vs Fast & Furious Squash Team 3:0 (9:0)

Decathlon Atlantic Squash Team I vs Decathlon Atlantic Squash Team II 3:0 (9:2)

Led Labs Squash Team I vs Decathlon Atlantic Squash Team I 2:0 (6:0)

Led Labs Squash Team I vs Angry Squash Boys 1:3 (3:9)

Mantis Squash4you vs Fast & Furious Squash Team 3:0 (9:0)

Led Labs Squash Team I vs Fast & Furious Squash Team 1:2 (3:6)

Led Labs Squash Team I vs Byczki Squash4you 2:0 (6:0)

Zabierzów Squash Friends vs Byczki Squash4you 4:0 (12:0)

Zabierzów Squash Friends vs Angry Squash Boys 4:0 (12:2)

Zabierzów Squash Friends vs Fast & Furious Squash Team 4:0 (12:0)

Zabierzów Squash Friends vs Decathlon Atlantic Squash Team II 4:0 (12:0)

Mantis Squash4you vs Angry Squash Boys 4:0 (12:0)

Mantis Squash4you vs Decathlon Atlantic Squash Team II 4:0 (12:2)

Mantis Squash4you vs Byczki Squash4you 4:0 (12:1)

McWIL-Harrow Squash4you vs Angry Squash Boys 2:2 (6:6) (66:95)

McWIL-Harrow Squash4you vs Byczki Squash4you 4:0 (12:0)

McWIL-Harrow Squash4you vs Decathlon Atlantic Squash Team II 3:0 (9:0)

McWIL-Harrow Squash4you vs Fast & Furious Squash Team 4:0 (12:0)

 

 

 

 

Dodaj komentarz

COPYRIGHT ©ZabierzówSquash 2018. ALL RIGHTS RESERVED.