• Godziny otwarcia

ADRESZabierzów Squash
    ul. Krakowska 259

ZOSTAW KOMENTARZ

Trwa wysyłyani, Proszę czekać...

Dziękujemy. Twoja wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wystąpiły problemy podczas wysyłania wiadomości. Prosimy spróbować ponownie.

Uzupełnij wszystkie pola.

O KLUBIE

Zabierzów Squash – nowoczesny klub squashowy w Zabierzowie, przy ul. Krakowskiej 259 (4 km od Krakowa, 1400 metrów od węzła Radzikowskiego, naprzeciwko Business Parku).

Do dyspozycji klientów oddajemy 4 najnowocześniejsze i innowacyjne korty do squasha, niemieckiej firmy ASB Squash Court – ASB System 85.Korty te posiadają doskonałe właściwości odbicia piłki, a hałas został ograniczony do minimum. Komfort i bezpieczeństwo na kortach zapewni podłoga niemieckiej firmy HARO oraz tylna ściana kortów ze specjalnie przystosowanego szkła.

Oprócz wysokiej jakości kortów klienci mogą poczuć się wspaniale dzięki eleganckim wnętrzom, nowoczesnym szatniom i łazienkom oraz spokojnym rytmom muzyki. Dla wszystkich klientów dostępny jest bezprzewodowy internet WIFI, a także mini bar, serwujący najlepszą kawę w Zabierzowie. Szczególną atmosferę klubu zapewni nasz miły i wykwalifikowany personel.

Od 2012 roku nasz klub wzbogacił się o saunę, którą udostępniamu graczom GRATIS. Każdy grający może zamówić saunę i skorzystać po zakończeniu gry. Czas korzystania nie jest limitowany – relaks nie zna granic.

Mamy nadzieję, iż klub spełni, a nawet przewyższy oczekiwania wszystkich klientów, a oni sami stworzą niebawem niepowtarzalny klimat w klubie.

COPYRIGHT ©ZabierzówSquash 2013. ALL RIGHTS RESERVED.