Regulamin Klubu Zabierzów Squash


Zasady ogólne

1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z usług Klubu Zabierzów Squash w Zabierzowie.

2. Wstęp do Klubu jest możliwy wyłącznie po zapoznaniu się z Regulaminem i zobowiązaniu do stosowania jego postanowień.

3. Dzieci do lat 12 mogą przebywać na terenie Klubu tylko pod opieką i na odpowiedzialność swoich rodziców lub pełnoletnich opiekunów będących klientami Klubu. Dzieci zobowiązane są do przestrzegania wszystkich zasad dotyczących pełnoletnich klientów Klubu.

4. Osoby poniżej 18 roku życia mogą korzystać z kortów za pisemną zgodą opiekuna.

5. Na terenie Klubu zabrania się:

a) wnoszenia napojów alkoholowych
b) używania tytoniu
c) wnoszenia i używania sterydów, narkotyków a także wstępu do Klubu pod ich wpływem
d) wprowadzania zwierząt, które mogłyby stanowić zagrożenie dla klientów Klubu lub przeszkadzać w korzystaniu z usług Klubu
e) handlu i akwizycji
f) naklejania i pozostawiania reklam
g) wnoszenia napojów w szklanych lub otwartych naczyniach.

6. Klub jest otwarty od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do godz. 24.00 oraz w soboty i niedziele od godz. 8.00 do godz. 22.00. Klub zastrzega sobie prawo do udostępniania usługi wyłącznie po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji przez wszystkie dni tygodnia w godzinach 7.00-9.00, 22.00-24.00 oraz w weekendy pomiędzy godzinami 09.00-11.00 i 18.00-22.00. W przypadku nie dokonania wcześniejszej rezerwacji w tych terminach Klub Zabierzów Squash może być nieczynny. Klienci mogą korzystać z klubu na 15 minut przed otwarciem i zobowiązani są do opuszczenia klubu najpóźniej do 30 minut po godzinach zamknięcia obiektu.

7. Karnet lub jednorazowa opłata upoważnia do otrzymania kluczyka do szafki, na czas przebywania w klubie. Klient zobowiązany jest pozostawić Kartę Klubową lub dowolną rzecz w zamian za kluczyk. Po skorzystaniu z usługi kluczyk należy zwrócić w recepcji klubu. W przypadku zgubienia lub zniszczenia kluczyka należy wpłacić 30 zł na rzecz klubu.

8. Za zniszczenia majątku Klubu spowodowane działaniem lub zaniechaniem klienta ponoszona jest pełna odpowiedzialność finansowa.

9. Sprzęt i urządzenia Klubu należy używać zgodnie z ich przeznaczeniem i wskazaniami instruktora lub innego pracownika Klubu. Klub nie ponosi odpowiedzialności za uszczerbek na zdrowiu osób korzystających z urządzeń i zajęć w Klubie.

10. Klub nie ponosi odpowiedzialności za będące własnością Klienta przedmioty pozostawione bez nadzoru, w tym za ich kradzież, zagubienie lub uszkodzenie.

11. Klient zobowiązany jest do przechowywania swoich rzeczy w udostępnionych szafkach tylko na czas pobytu w Klubie. Pozostawione przez Klienta rzeczy są przechowywane w Klubie przez okres 1 tygodnia.

12. W Klubie obowiązuje zachowanie higieny osobistej i czystości oraz używanie osobistego ręcznika.

13. Zabrania się wnoszenia na kort napojów, ręczników papierowych i podobnych przedmiotów mogących zniszczyć kort.

14. Zabrania się wnoszenia na kort i pozostawianie na jego podłodze zegarków, butelek z wodą, ręczników, telefonów komórkowych oraz wszelkich innych przedmiotów mogących utrudniać grę i powodować zagrożenie zdrowia graczy na korcie.

15. Klub zastrzega sobie prawo do odwołania rezerwacji kortu do squash’a Klienta w przypadku turnieju lub innego wydarzenia jak również z przyczyn technicznych lub innych istotnych okoliczności, o czym odrębnie poinformuje Klientów.

16. Klub zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie. Regulaminy specjalne i dodatkowe obowiązują razem z niniejszym.

17. W przypadku nieprzestrzegania zasad zawartych w Regulaminie Klubu, Manager ma prawo do wykreślenia Klienta z listy bez prawa do zwrotu pieniędzy za zakupione usługi.

18. W sprawach nieokreślonych decyzje podejmuje Manager klubu Zabierzów Squash, klient ma prawo do pisemnego odwołania się od decyzji do Właścicieli Klubu Zabierzów Squash.


Zasady rezerwacji i korzystania z kortów do squash’a:

1. Cennik opłat za korzystanie z kortu do squash’a dostępny jest w recepcji Klubu oraz na stronie www.zabierzowsquash.pl.

2. Podstawą do korzystania z kortów jest posiadanie karnetu lub uiszczenie jednorazowej opłaty.

3. Korty do squash’a wynajmowane są na godzinę, co oznacza możliwość korzystania z nich przez 60 minut.

4. Dozwolone jest przedłużenie gry maksymalnie do 10 min tylko i wyłącznie w przypadku wolnego kortu. Przedłużenie określonego czasu traktowane jest jako wynajęcie kortu na kolejną godzinę i opłacenie go zgodnie z obowiązującym cennikiem.

5. Podstawą do korzystania z kortów jest opłacenie rezerwacji. Opłaty za rezerwację dokonać można bezpośrednio w recepcji klubu – gotówką lub kartą płatniczą lub kredytową.

6. Wejście na kort dozwolone jest tylko w czystym, halowym obuwiu sportowym na jasnej, kauczukowej podeszwie nie zostawiającej śladów na podłodze, tzw. obuwie „non marking”. W przypadku niezastosowania zalecanego obuwia obsługa Klubu ma prawo odmówić wstępu na kort, bez prawa zwrotu opłaty za rezerwację kortu.

7. Zasady rezerwacji kortów:

a) rezerwacji dokonać można online (przez stronę www.zabierzowsquash.pl), telefonicznie lub bezpośrednio w recepcji Klubu. Do dokonania rezerwacji niezbędne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w recepcji Klubu.
b) stała rezerwacja kortu na wybrany dzień i godzinę, możliwa jest tylko w przypadku kupienia karnetu (w przypadku klientów posiadających karty partnerskie). Stałej rezerwacji można dokonać tylko w recepcji Klubu.
c) anulacja rezerwacji jest możliwa wyłącznie na pełne 24h przed terminem rezerwacji – samodzielnie w systemie online, telefonicznie lub w recepcji Klubu Zabierzów Squash.
d) w terminie krótszym niż 24h anulowanie odbywa się w trybie warunkowym, w którym recepcjonistka będzie starała się w pierwszej kolejności sprzedać anulowany warunkowo termin; od momentu wprowadzenia anulacji warunkowej termin ten będzie również widoczny w grafiku online dla wszystkich Klientów jako dostępny;
e) nieterminowa anulacja kortu lub nie pojawienie się w zarezerwowanym czasie zobowiązuje klienta do uregulowania 100% opłaty za wynajem kortu; opłata nie będzie pobierana w przypadku wynajęcia kortu innemu klientowi. Opłata za nie pojawienie się w zarezerwowanym czasie lub nieterminowo odwołany kort będzie pobrana od klienta przy kolejnej wizycie w klubie. W przypadku, gdy klient posiada ważny karnet, opłata zostanie pobrana z wejść na tym karnecie.
f) anulacji stałej rezerwacji można dokonać max. 1 raz w miesiącu. W przypadku regularnego anulowania (terminowego) przez Klienta rezerwacji kortu do squash’a, rezerwacja może zostać usunięta, po indywidualnej weryfikacji. Odstępstwem od tej zasady jest choroba, kontuzja, lub dłuższy wyjazd Klienta, które Klient ma obowiązek zgłosić w recepcji oraz podać okres odwołania rezerwacji.

8. Karnety upoważniające do korzystania z kortów wystawiane są imiennie i nie mogą być wykorzystywane przez inne osoby. Karnety mają 3 i 6 miesięczny termin ważności, a opłacony karnet nie podlega zwrotowi lub zamianie.

9. Korzystanie z kortów możliwe jest po uprzednim zapoznaniu się z zasadami gry lub konsultacją z trenerem lub pracownikiem Klubu.

10. W klubie istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego: rakiet, piłeczek i okularów ochronnych. W przypadku wypożyczenia rakiety testowej odpowiedzialność materialna za jej złamanie to 100 złotych.

11. Przed rozpoczęciem gry zalecane jest wykonanie rozgrzewki.

12. Ze względów bezpieczeństwa osoby poniżej 18 roku życia mają obowiązek gry w okularach ochronnych. Osobom pełnoletnim zaleca się również ich stosowanie.

13. Klub nie ponosi odpowiedzialności za kontuzje i urazy powstałe w wyniku gry, jak również nie przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

14. Personel Klubu nie posiada wykształcenia medycznego. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących sprawności fizycznej lub zdolności do wykonywania ćwiczeń fizycznych, Klient powinien zasięgnąć niezależnej porady medycznej przed przystąpieniem do jakichkolwiek ćwiczeń i dla własnego bezpieczeństwa wykonać badania lekarskie, celem stwierdzenia braku przeciwwskazań do uczęszczania do Klubu.

15. Klient powinien zapoznać się z systemem ochrony przeciwpożarowej w Klubie, w szczególności z oznaczeniami ewakuacyjnymi i przeciwpożarowymi.


Zasady rozliczania Kart Partnerskich

1. Karty Partnerskie to między innymi: Karta Multisport, FitProfit oraz Multikarnet OK System oraz PZU Sport. Karty są imienne i korzystać z nich może tylko Klient, który jest ich właścicielem.

2. Właściciel Karty Partnerskiej, przed skorzystaniem z usług Klubu Zabierzów Squash ma obowiązek pokazać dowód tożsamości w celu identyfikacji danych.

3. Szczegółowe zasady określa firma oferująca dany rodzaj karty partnerskiej.

4. Klient posiadający kartę partnerską zobowiązany jest do opłacenia dopłaty do kortu wg aktualnego cennika dopłat.

5. Wszelkie nadużycia związane z niewłaściwym wykorzystaniem kart partnerskich będą zgłaszane firmom, dla których Klub Zabierzów Squash świadczy na rzecz Klientów tych firm usługi sportowo-rekreacyjne, a korzystanie z tych usług możliwe jest za okazaniem karty partnerskiej (wraz z dowodem tożsamości). W takim przypadku Klub Zabierzów Squash może odmówić Klientowi zgody na dalsze korzystanie z usług Klubu.

xosotin chelseathông tin chuyển nhượngcâu lạc bộ bóng đá arsenalbóng đá atalantabundesligacầu thủ haalandUEFAevertonxosofutebol ao vivofutemaxmulticanaisonbethttps://bsport.fithttps://onbet88.ooohttps://i9bet.bizhttps://hi88.ooohttps://okvip.athttps://f8bet.athttps://fb88.cashhttps://vn88.cashhttps://shbet.atbóng đá world cupbóng đá inter milantin juventusbenzemala ligaclb leicester cityMUman citymessi lionelsalahnapolineymarpsgronaldoserie atottenhamvalenciaAS ROMALeverkusenac milanmbappenapolinewcastleaston villaliverpoolfa cupreal madridpremier leagueAjaxbao bong da247EPLbarcelonabournemouthaff cupasean footballbên lề sân cỏbáo bóng đá mớibóng đá cúp thế giớitin bóng đá ViệtUEFAbáo bóng đá việt namHuyền thoại bóng đágiải ngoại hạng anhSeagametap chi bong da the gioitin bong da lutrận đấu hôm nayviệt nam bóng đátin nong bong daBóng đá nữthể thao 7m24h bóng đábóng đá hôm naythe thao ngoai hang anhtin nhanh bóng đáphòng thay đồ bóng đábóng đá phủikèo nhà cái onbetbóng đá lu 2thông tin phòng thay đồthe thao vuaapp đánh lô đềdudoanxosoxổ số giải đặc biệthôm nay xổ sốkèo đẹp hôm nayketquaxosokq xskqxsmnsoi cầu ba miềnsoi cau thong kesxkt hôm naythế giới xổ sốxổ số 24hxo.soxoso3mienxo so ba mienxoso dac bietxosodientoanxổ số dự đoánvé số chiều xổxoso ket quaxosokienthietxoso kq hôm nayxoso ktxổ số megaxổ số mới nhất hôm nayxoso truc tiepxoso ViệtSX3MIENxs dự đoánxs mien bac hom nayxs miên namxsmientrungxsmn thu 7con số may mắn hôm nayKQXS 3 miền Bắc Trung Nam Nhanhdự đoán xổ số 3 miềndò vé sốdu doan xo so hom nayket qua xo xoket qua xo so.vntrúng thưởng xo sokq xoso trực tiếpket qua xskqxs 247số miền nams0x0 mienbacxosobamien hôm naysố đẹp hôm naysố đẹp trực tuyếnnuôi số đẹpxo so hom quaxoso ketquaxstruc tiep hom nayxổ số kiến thiết trực tiếpxổ số kq hôm nayso xo kq trực tuyenkết quả xổ số miền bắc trực tiếpxo so miền namxổ số miền nam trực tiếptrực tiếp xổ số hôm nayket wa xsKQ XOSOxoso onlinexo so truc tiep hom nayxsttso mien bac trong ngàyKQXS3Msố so mien bacdu doan xo so onlinedu doan cau loxổ số kenokqxs vnKQXOSOKQXS hôm naytrực tiếp kết quả xổ số ba miềncap lo dep nhat hom naysoi cầu chuẩn hôm nayso ket qua xo soXem kết quả xổ số nhanh nhấtSX3MIENXSMB chủ nhậtKQXSMNkết quả mở giải trực tuyếnGiờ vàng chốt số OnlineĐánh Đề Con Gìdò số miền namdò vé số hôm nayso mo so debach thủ lô đẹp nhất hôm naycầu đề hôm naykết quả xổ số kiến thiết toàn quốccau dep 88xsmb rong bach kimket qua xs 2023dự đoán xổ số hàng ngàyBạch thủ đề miền BắcSoi Cầu MB thần tàisoi cau vip 247soi cầu tốtsoi cầu miễn phísoi cau mb vipxsmb hom nayxs vietlottxsmn hôm naycầu lô đẹpthống kê lô kép xổ số miền Bắcquay thử xsmnxổ số thần tàiQuay thử XSMTxổ số chiều nayxo so mien nam hom nayweb đánh lô đề trực tuyến uy tínKQXS hôm nayxsmb ngày hôm nayXSMT chủ nhậtxổ số Power 6/55KQXS A trúng roycao thủ chốt sốbảng xổ số đặc biệtsoi cầu 247 vipsoi cầu wap 666Soi cầu miễn phí 888 VIPSoi Cau Chuan MBđộc thủ desố miền bắcthần tài cho sốKết quả xổ số thần tàiXem trực tiếp xổ sốXIN SỐ THẦN TÀI THỔ ĐỊACầu lô số đẹplô đẹp vip 24hsoi cầu miễn phí 888xổ số kiến thiết chiều nayXSMN thứ 7 hàng tuầnKết quả Xổ số Hồ Chí Minhnhà cái xổ số Việt NamXổ Số Đại PhátXổ số mới nhất Hôm Nayso xo mb hom nayxxmb88quay thu mbXo so Minh ChinhXS Minh Ngọc trực tiếp hôm nayXSMN 88XSTDxs than taixổ số UY TIN NHẤTxs vietlott 88SOI CẦU SIÊU CHUẨNSoiCauVietlô đẹp hôm nay vipket qua so xo hom naykqxsmb 30 ngàydự đoán xổ số 3 miềnSoi cầu 3 càng chuẩn xácbạch thủ lônuoi lo chuanbắt lô chuẩn theo ngàykq xo-solô 3 càngnuôi lô đề siêu vipcầu Lô Xiên XSMBđề về bao nhiêuSoi cầu x3xổ số kiến thiết ngày hôm nayquay thử xsmttruc tiep kết quả sxmntrực tiếp miền bắckết quả xổ số chấm vnbảng xs đặc biệt năm 2023soi cau xsmbxổ số hà nội hôm naysxmtxsmt hôm nayxs truc tiep mbketqua xo so onlinekqxs onlinexo số hôm nayXS3MTin xs hôm nayxsmn thu2XSMN hom nayxổ số miền bắc trực tiếp hôm naySO XOxsmbsxmn hôm nay188betlink188 xo sosoi cầu vip 88lô tô việtsoi lô việtXS247xs ba miềnchốt lô đẹp nhất hôm naychốt số xsmbCHƠI LÔ TÔsoi cau mn hom naychốt lô chuẩndu doan sxmtdự đoán xổ số onlinerồng bạch kim chốt 3 càng miễn phí hôm naythống kê lô gan miền bắcdàn đề lôCầu Kèo Đặc Biệtchốt cầu may mắnkết quả xổ số miền bắc hômSoi cầu vàng 777thẻ bài onlinedu doan mn 888soi cầu miền nam vipsoi cầu mt vipdàn de hôm nay7 cao thủ chốt sốsoi cau mien phi 7777 cao thủ chốt số nức tiếng3 càng miền bắcrồng bạch kim 777dàn de bất bạion newsddxsmn188betw88w88789bettf88sin88suvipsunwintf88five8812betsv88vn88Top 10 nhà cái uy tínsky88iwinlucky88nhacaisin88oxbetm88vn88w88789betiwinf8betrio66rio66lucky88oxbetvn88188bet789betMay-88five88one88sin88bk88xbetoxbetMU88188BETSV88RIO66ONBET88188betM88M88SV88Jun-68Jun-88one88iwinv9betw388OXBETw388w388onbetonbetonbetonbet88onbet88onbet88onbet88onbetonbetonbetonbetqh88mu88Nhà cái uy tínpog79vp777vp777vipbetvipbetuk88uk88typhu88typhu88tk88tk88sm66sm66me88me888live8live8livesm66me88win798livesm66me88win79pog79pog79vp777vp777uk88uk88tk88tk88luck8luck8kingbet86kingbet86k188k188hr99hr99123b8xbetvnvipbetsv66zbettaisunwin-vntyphu88vn138vwinvwinvi68ee881xbetrio66zbetvn138i9betvipfi88clubcf68onbet88ee88typhu88onbetonbetkhuyenmai12bet-moblie12betmoblietaimienphi247vi68clupcf68clupvipbeti9betqh88onb123onbefsoi cầunổ hũbắn cáđá gàđá gàgame bàicasinosoi cầuxóc đĩagame bàigiải mã giấc mơbầu cuaslot gamecasinonổ hủdàn đềBắn cácasinodàn đềnổ hũtài xỉuslot gamecasinobắn cáđá gàgame bàithể thaogame bàisoi cầukqsssoi cầucờ tướngbắn cágame bàixóc đĩaAG百家乐AG百家乐AG真人AG真人爱游戏华体会华体会im体育kok体育开云体育开云体育开云体育乐鱼体育乐鱼体育欧宝体育ob体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育亚博体育开云体育开云体育棋牌棋牌沙巴体育买球平台新葡京娱乐开云体育mu88qh88